Jump to content

Committee Timeline: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 483: Line 483:
|rowspan="3" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]])
|rowspan="3" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]])
|rowspan="3" style="background:blue;color:white"|Josh Malone ([[User:sangreal|<span>sangreal</span>]])
|rowspan="3" style="background:blue;color:white"|Josh Malone ([[User:sangreal|<span>sangreal</span>]])
|rowspan="2" style="background:pink"|Anthony Doran([[User:albino|<span>albino</span>]])
|rowspan="1" style="background:pink"|Anthony Doran([[User:albino|<span>albino</span>]])
|rowspan="2" style="background:yellow"|Nevan Oman Crowe([[User:branch|<span>branch</span>]])
|rowspan="1" style="background:yellow"|Nevan Oman Crowe([[User:branch|<span>branch</span>]])
|rowspan="7" style="background:MediumSlateBlue"|Clíodhna Harrison ([[User:thegirl|<span>thegirl</span>]])
|rowspan="7" style="background:MediumSlateBlue"|Clíodhna Harrison ([[User:thegirl|<span>thegirl</span>]])
|-
|-
|2018 Q1
 
|-
}
}


22

edits