22
edits
(Add polka as First Year Rep.) |
No edit summary |
||
| Line 382: | Line 382: | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan="4" style="background:midnightblue;color:white"|Craig Gavagan MacEntee ([[User:creadak|<span style="color:white">creadak</span>]]) | |rowspan="4" style="background:midnightblue;color:white"|Craig Gavagan MacEntee ([[User:creadak|<span style="color:white">creadak</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="7" style="background:seagreen"|James Reilly ([[User:fun|<span>fun</span>]]) | ||
|rowspan="3" style="background:orangered;color:white"|Seamus Ronan ([[User:train|<span style=>train</span>]]) | |rowspan="3" style="background:orangered;color:white"|Seamus Ronan ([[User:train|<span style=>train</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
| Line 391: | Line 391: | ||
|rowspan="3" style="background:burlywood"|Dave Larkan ([[User:tziegler|<span>tziegler</span>]]) | |rowspan="3" style="background:burlywood"|Dave Larkan ([[User:tziegler|<span>tziegler</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan=" | |rowspan="6" style="background:RoyalBlue;color:white"|Austin Halpin ([[User:haus|<span style="color:white">haus</span>]]) | ||
|- | |- | ||
|2011 Q1 | |2011 Q1 | ||
| Line 401: | Line 401: | ||
|- | |- | ||
|2011 Q3 | |2011 Q3 | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:burlywood"|Dave Larkan ([[User:tziegler|<span>tziegler</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:blue;color:white"|Lotta Mikkonen ([[User:attol|<span style="color:white">attol</span>]]) | |rowspan="1" style="background:blue;color:white"|Lotta Mikkonen ([[User:attol|<span style="color:white">attol</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:chocolate"|Nina Hanzlikova ([[User:geekity|<span>geekity</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:SpringGreen"|Ciaran McNally ([[User:mak|<span>mak</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]]) | |rowspan="1" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:fuchsia"|Triona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:OrangeRed"|Eimear Tyrrell ([[User:beimear|<span>beimear</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:MediumSlateBlue"|Vadim Clyne-Kelly ([[User:vadimck|<span>vadimck</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | |rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | ||
|- | |||
|2011 Q4 | |||
|rowspan="2" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Niall Gaffney ([[User:gamma|<span style="color:white">gamma</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|rowspan="2" style="background:Bisque"|Craig Duff ([[User:duff|<span>duff</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|rowspan="2" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]]) | |||
|- | |||
|2012 Q1 | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits