79
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 407: | Line 407: | ||
|rowspan="2" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]]) | |rowspan="2" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]]) | ||
|rowspan="4" style="background:fuchsia"|Triona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]]) | |rowspan="4" style="background:fuchsia"|Triona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:OrangeRed"|Eimear Tyrrell ([[User:beimear|<span>beimear</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan="4" style="background:MediumSlateBlue"|Vadim Clyne-Kelly ([[User:vadimck|<span>vadimck</span>]]) | |rowspan="4" style="background:MediumSlateBlue"|Vadim Clyne-Kelly ([[User:vadimck|<span>vadimck</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | |rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | ||
| Line 414: | Line 414: | ||
|2011 Q4 | |2011 Q4 | ||
|rowspan="3" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Niall Gaffney ([[User:gamma|<span style="color:white">gamma</span>]]) | |rowspan="3" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Niall Gaffney ([[User:gamma|<span style="color:white">gamma</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:Bisque"|Craig Duff ([[User:duff|<span>duff</span>]]) | ||
|rowspan="3" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]]) | |rowspan="3" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]]) | ||
|- | |- | ||
| Line 421: | Line 421: | ||
|- | |- | ||
|2012 Q2 | |2012 Q2 | ||
|- | |||
|2013 Q3 | |||
|rowspan="1" style="background:teal"|James Reilly ([[User:fun|<span>fun</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:yellow"|Robert Devereux ([[User:kylar|<span>kylar</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:olive;color:white"|Richard Walsh([[User:koffee|<span style=color:white">koffee</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:peachpuff"|Tríona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:aquamarine"|Andrew Boylan ([[User:Fructus|<span>Fructus</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |||
|rowspan="1" style="background:mediumspringgreen"|Ciaran McNally ([[User:mak|<span>mak</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | |||
|- | |||
|} | |} | ||