Jump to content

Committee Timeline: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 407: Line 407:
|rowspan="2" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]])
|rowspan="2" style="background:PaleVioletRed"|Meabh Landers ([[User:timelady|<span>timelady</span>]])
|rowspan="4" style="background:fuchsia"|Triona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]])
|rowspan="4" style="background:fuchsia"|Triona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]])
|rowspan="4" style="background:OrangeRed"|Eimear Tyrrell ([[User:beimear|<span>beimear</span>]])
|rowspan="5" style="background:OrangeRed"|Eimear Tyrrell ([[User:beimear|<span>beimear</span>]])
|rowspan="4" style="background:dimgrey"|
|rowspan="5" style="background:dimgrey"|
|rowspan="4" style="background:MediumSlateBlue"|Vadim Clyne-Kelly ([[User:vadimck|<span>vadimck</span>]])
|rowspan="4" style="background:MediumSlateBlue"|Vadim Clyne-Kelly ([[User:vadimck|<span>vadimck</span>]])
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]])
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]])
Line 414: Line 414:
|2011 Q4
|2011 Q4
|rowspan="3" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Niall Gaffney ([[User:gamma|<span style="color:white">gamma</span>]])
|rowspan="3" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Niall Gaffney ([[User:gamma|<span style="color:white">gamma</span>]])
|rowspan="3" style="background:Bisque"|Craig Duff ([[User:duff|<span>duff</span>]])
|rowspan="4" style="background:Bisque"|Craig Duff ([[User:duff|<span>duff</span>]])
|rowspan="3" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]])
|rowspan="3" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]])
|-
|-
Line 421: Line 421:
|-
|-
|2012 Q2
|2012 Q2
|-
|2013 Q3
|rowspan="1" style="background:teal"|James Reilly ([[User:fun|<span>fun</span>]])
|rowspan="1" style="background:yellow"|Robert Devereux ([[User:kylar|<span>kylar</span>]])
|rowspan="1" style="background:olive;color:white"|Richard Walsh([[User:koffee|<span style=color:white">koffee</span>]])
|rowspan="1" style="background:peachpuff"|Tríona Barrow ([[User:polka|<span>polka</span>]])
|rowspan="1" style="background:aquamarine"|Andrew Boylan ([[User:Fructus|<span>Fructus</span>]])
|rowspan="1" style="background:dimgrey"|
|rowspan="1" style="background:dimgrey"|
|rowspan="1" style="background:mediumspringgreen"|Ciaran McNally ([[User:mak|<span>mak</span>]])
|rowspan="1" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]])
|-
|}
|}