20
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 313: | Line 313: | ||
|rowspan="5" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]]) | |rowspan="5" style="background:goldenrod"|Shane Stacey ([[User:isaac702|<span>isaac702</span>]]) | ||
|rowspan="4" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | |rowspan="4" style="background:skyblue"|Paul Bunbury ([[User:bunbun|<span>bunbun<span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="40" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan="4" style="background:midnightblue;color:white"|Craig Gavagan MacEntee ([[User:creadak|<span style="color:white">creadak</span>]]) | |rowspan="4" style="background:midnightblue;color:white"|Craig Gavagan MacEntee ([[User:creadak|<span style="color:white">creadak</span>]]) | ||
|rowspan="8" style="background:seagreen"|James Reilly ([[User:fun|<span>fun</span>]]) | |rowspan="8" style="background:seagreen"|James Reilly ([[User:fun|<span>fun</span>]]) | ||
| Line 475: | Line 475: | ||
|rowspan="4" style="background:lime"|Terry Bolt ([[User:tboltl|<span>tbolt</span>]]) | |rowspan="4" style="background:lime"|Terry Bolt ([[User:tboltl|<span>tbolt</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:red"|Wojtek Bednarzak ([[User:voyl|<span>voy</span>]]) | |rowspan="1" style="background:red"|Wojtek Bednarzak ([[User:voyl|<span>voy</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="8" style="background:magenta"|Ciara Godwin ([[User:hexagon|<span>hexagon</span>]]) | ||
|rowspan="4" style="background:RoyalBlue;color:white"|James McDermott ([[User:mctastic|<span style="color:white">mctastic</span>]]) | |rowspan="4" style="background:RoyalBlue;color:white"|James McDermott ([[User:mctastic|<span style="color:white">mctastic</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]]) | |rowspan="1" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]]) | ||
| Line 487: | Line 487: | ||
|2017 Q4 | |2017 Q4 | ||
|rowspan="3" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]]) | |rowspan="3" style="background:indigo;color:white"|Chris Dowling ([[User:winesnob|<span>winesnob</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="7" style="background:silver;color:white"|Josh Malone ([[User:sangreal|<span>sangreal</span>]]) | ||
|rowspan="3" style="background:pink"|Anthony Doran([[User:albino|<span>albino</span>]]) | |rowspan="3" style="background:pink"|Anthony Doran([[User:albino|<span>albino</span>]]) | ||
|rowspan="3" style="background:yellow"|Nevan Oman Crowe([[User:branch|<span>branch</span>]]) | |rowspan="3" style="background:yellow"|Nevan Oman Crowe([[User:branch|<span>branch</span>]]) | ||
| Line 497: | Line 497: | ||
|- | |- | ||
|2018 Q3 | |2018 Q3 | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:RoyalBlue;color:white"|James McDermott ([[User:mctastic|<span style="color:white">mctastic</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:yellow"|Nevan Oman Crowe([[User:branch|<span>branch</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:MediumVioletRed;color:white"|Clíodhna Harrison ([[User:thegirl|<span>thegirl</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:OrangeRed;color:white"|Conor Berns ([[User:berns|<span style="color: white;">berns</span>]]) | ||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="background:skyBlue;color:white"|Sean Fradl ([[User:fradls2|<span style="color: white;">fradls2</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:purple;color:white"|Ben McMahon([[User:mcmahon|<span>mcmahon</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:seagreen"|Lucas Savva ([[User:m1cr0man|<span>m1cr0man</span>]]) | ||
|- | |- | ||
|2018 Q4 | |2018 Q4 | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:SpringGreen;color:black"|Eamon Crawford ([[User:eamon_c|<span style="color:white">eamon_c</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:Magenta;color:white"|Jack Liston ([[User:chill|<span style="color:white">chill</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="background:Burlywood;color:black"|Theo Coyne Morgan ([[User:depp|<span style="color:white">depp</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:goldenrod;color:white"|Maciej Swierad ([[User:mag1c|<span style="color:white">mag1c</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:Bisque;color:black"|Connor Mulready ([[User:mulreac|<span style="color:white">mulreac</span>]]) | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="background:Plum;color:white"|Cian Kehoe ([[User:cianky|<span style="color:white">cianky</span>]]) | ||
|rowspan="3" style="background:midnightblue;color:white"|Daniel Christie ([[User:sun|<span style="color:white">sun</span>]]) | |||
|rowspan=" | |||
|- | |- | ||
|2019 Q1 | |2019 Q1 | ||
|rowspan="3" style="background:dimgrey"| | |||
|- | |||
|2019 Q2 | |||
|- | |||
|2019 Q3 | |||
|rowspan="4" style="background:purple;color:white"|Ben McMahon([[User:mcmahon|<span>mcmahon</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:Plum;color:white"|Cian Kehoe ([[User:cianky|<span style="color:white">cianky</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:red;color:white"|Sean Hammond ([[User:verren|<span style="color:white">verren</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:SpringGreen;color:white"|Tara Collins ([[User:tara|<span style="color:white">tara</span>]]) | |||
|rowspan="1" style="background:dimgrey"| | |rowspan="1" style="background:dimgrey"| | ||
|rowspan="4" style="background:goldenrod;color:white"|Maciej Swierad ([[User:mag1c|<span style="color:white">mag1c</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:RoyalBlue;color:white"|James McDermott ([[User:mctastic|<span style="color:white">mctastic</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:chocolate;color:white"|Kyle McCann ([[User:ylmcc|<span style="color:white">ylmcc</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:PaleVioletRed;color:white"|Shane Grouse ([[User:sedge|<span style="color:white">sedge</span>]]) | |||
|rowspan="4" style="background:silver;color:white"|Josh Malone ([[User:sangreal|<span>sangreal</span>]]) | |||
|- | |- | ||
edits